PO – Stražske 1:3 (8, 19, -22, 17)
PO – Stražske 1:3 (12, 22, -15, 15)

Hráči: Brilla D., Tokarčík, Margicin, Gula, Kasarda, Kapera, Pončak, Viet,

Tomáš Mačička (tréner):

V prvom sete prvého zápasu nás súper zatlačil servisom, ktorý sme si nedokázala prihrať. V útočných činnostiach sme boli nedôsledný pričom súper kvalitne bránil. V druhom sete sa zlepšil príjem podania, ale koncovka setu bola v prospech hostí. Tretí set si chalani koncovku ustrážili vďaka dôslednej hre počas celého setu a tak aj zopár nevynútených chýb v závere setu nestačilo súperovi k výhre. V štvrtom sete bohužiaľ výkon nedokázali zopakovať a hostia vyhrali.
V druhom zápase sme hrali vyrovnane do stavu 12:10 pre hostí no po niekoľkých zlých príjmoch a neúspešných útokoch sa súper dostal do tempa a set vyhral. V druhom sete sa spravili zmeny na hráčskych postoch a hrala sa vyrovnaná hra. Tretí set sa chalani „hecli“ od začiatku setu a tak nedovolili súperovi aby sa dostal do vedenia, čo sa prejavilo na jeho servise. Štvrtý set nepochopiteľne chalani stratili motiváciu a zaslúžene vyhrali hostia.