ZÁPAS ONLINE: V stredu rozhodujúci zápas pohára i extraliga na Myjave

Po dohode oboch mužstiev sa druhý zápas štvrťfinále turnaja o Slovenský pohár odohrá už v stredu (15.12.2021) o 18:00 hod. na Myjave. V zápase sa nielenže definitívne rozhodne o postupujúcom do semifinále turnaja o putovný pohár Štefana Pipu, ale derby bude zároveň predohrávkou 14. kola Niké Extraligy mužov. Srdečne pozývame fandiť online.

Výsledok prvého zápasu 1. kola turnaja o Slovenský pohár vo volejbale mužov 2021/2022 – na odvety – (3.11.2021): VK MIRAD UNIPO PREŠOV – TJ SPARTAK MYJAVA 1:3 (-23, 18, -19, – 22). Odveta 1. kola o Slovenský pohár vo volejbale mužov sa v závere novembra odložila. V prípade rovnosti výsledkov po odvete o postupujúcom rozhodne zlatý set.

Držte palce a sledujte zápas online cez modul Slovenskej volejbalovej federácie. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Prvým semifinalistom je po voľnom žrebe ŠŠ volejbal Trenčín. Z dvojice TJ Slávia Svidník a VK OSMOS Prievidza sa z postupu tešili hráči spod Dukly. Majstrovské Komárno zdolalo v štvrťfinále VKP Bratislava.

Kto doplní štvorlístok adeptov na zisk cennej trofeje? Mená súperov spoznajú semifinalisti po žrebe a 2. kolo sa opäť odohrá na odvety. Finále ženskej a mužskej zložky je naplánované na 5.2.2022.


Do konca kalendárneho roka 2021 čaká družstvo trénera Erika Digaňu ešte zápas vonku. Stretnutie 13. kola proti VKP Bratislava sa odohrá v novej hale Domu športu v sobotu (18.12.2021) so začiatkom o 18:00 hod.

Pri domácom stretnutí sa uvidíme až v novom roku 2022. V nedeľu (9.1.2021) o 16:30 hod. V Športovej hale Prešovskej univerzity sa vo východniarskom derby stretneme s družstvom TJ Slávia Svidník a zápas odvysiela aj TV JOJ Šport.

Foto: Martina Suvaková
Zdroj: svf.sk

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy