ZÁPAS ONLINE: V sobotu vo Svidníku

Východniarska semifinálová séria play-off Niké Extraliga mužov pokračuje už v sobotu (19.3.2022) o 17:00 hod. v Mestskej športovej hale vo Svidníku. Miraďáci v druhom zápase vyraďovacej časti súťaže zabojujú o navýšenie svojho víťazného konta. Stav série hranej na 3 víťazné zápasy je v pomere 1:0 pre Prešov. Srdečne pozývame fandiť pod Duklu alebo k online prenosu.

FOTO TASR – Veronika Mihaliková

Po strede sa prvým finalistom stalo Komárno, ktoré v semifinále zdolalo Myjavu v troch zápasoch (3:1, 3:1, 3:0). Finálová séria aj zápasy o bronzové medaily sú na programe od 16. apríla 2022.

Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM ZÁPASOV

Pripomíname, že vstup na volejbalové podujatia podlieha vždy aktuálnym opatreniam Vlády SR a Hlavného hygienika SR v súvislosti s pandemickou situáciou ochorenia COVID-19. Ďakujeme, že svojim zodpovedným prístupom chránite svoje zdravie a zdravie hráčov a realizačného tímu. Všetky zápasy je možné sledovať online. Aktuálne epidemiologické pokyny a výsledky zápasov zverejňujeme na klubových sociálnych sieťach.

Foto: FB TJ Slávia Svidník

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu