ZÁPAS ONLINE: V sobotu v Košiciach

Po vydarenom domácom ťažení nás čaká ďalšia odveta. Tentokrát východniarske derby proti Košiciam. Na sobotu 17. decembra o 18:30 hod. je naplánované stretnutie 9. kola extraligy, v ktorom naši muži vycestujú na juh Slovenska.

„Dopraváci“ pilne pracujú, lebo prehru 3:1 z úvodu súťaže (2. kolo) v Prešove niesli len veľmi ťažko. Po skoro mesačnej pauze pre výskyt ochorenia COVID-19 sú už v zápasovom tempe, dohnali všetky zameškané zápasy a v tabuľke sú momentálne na 4. mieste, tesne pred Bratislavou.

NOVÝ MERCH ako ideálny darček pod vianočný stromček – Klubové tričko (14,00 €) alebo mikina (dostupná vo verzii s kapucňou aj bez – 34,00 €) ONE TEAM – ONE DREAM. V prípade záujmu prijímame objednávky s konkrétnou veľkosťou do správy na Facebooku alebo Instagrame. Strih je univerzálny, vhodný pre pánov aj dámy. Výroba a dodanie cca 7-10 dní, takže neváhajte dlho. Pri objednávke do 6. 12. 2020 garantujeme výrobu a dodanie, aby ste stihli Vianoce. Ako u nás býva zvykom, máme aj ŠPECIÁLNY BONUS. V prípade dodania v rámci Prešova vyberieme fanúšikov, ktorým zabezpečíme osobné odovzdanie našimi hráčmi. Koho potešíme? Napíšte nám.

Podmienkou športového podujatia sú negatívne antigénové testovania na koronavírus všetkých hráčov a členov realizačných tímov. Zápas sa odohrá za prísnych hygienických opatrení bez účasti divákov.

Držať palce našim chlapcom môžete online cez modul SVF. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Zdroj: svf.sk
Foto: FB VK KDS Šport Košice

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy