ZÁPAS ONLINE: V sobotu v Nitre proti Komárnu

V poslednom 14. kole základnej časti extraligy cestujeme na západ Slovenska. Na sobotu 6. februára o 18:00 hod. je naplánované stretnutie, v ktorom nás preveria hráči nevyspytateľného družstva Rieker UJS Komárno. Pre vyťaženosť Mestskej športovej haly v Komárne z dôvodu vytvorenia odberového a testovacieho miesta na výskyt koronavírusu sa po dohode oboch tímov duel odohrá na neutrálnej pôde Športovej haly na Klokočine v Nitre.

Držať palce našim chlapcom môžete online cez modul SVF. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Podmienkou športového podujatia sú negatívne antigénové testovania na koronavírus všetkých hráčov a členov realizačných tímov. Zápas sa odohrá za prísnych hygienických opatrení bez účasti divákov.

Základnú časť extraligy končíme ako víťazný tím, čo pre nás znamená priamy postup medzi elitné štvorku. Vzhľadom na nepárny počet družstiev v súťaži (ŠŠ volejbal Trenčín sa ako celok mladých volejbalových nádejí z celého Slovenska s podporou SVF do play-off nezapája) sme obdržali voľný žreb a priamy postup do semifinále play-off. Na meno súpera si budeme musieť počkať po odohraní štvrťfinálových duelov play-off.

Zdroj: svf.sk
Foto: FB Rieker UJS Komárno

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy