ZÁPAS ONLINE: V sobotu v Bratislave

Po vydarenom ťažení v Košiciach ďalšia odveta. Tentokrát proti nováčikovi VKP Bratislava. Na sobotu 12. decembra o 18:00 hod. je naplánované stretnutie 10. kola základnej časti extraligy, v ktorom naši muži vycestujú do hlavného mesta, aby v Športovej hale FEI STU potvrdili víťazstvo z úvodu extraligy, kde na domácej palubovke zdolali VKP 3:0 (3. kolo).

„Policajti“ na sebe pracujú a zlepšujú sa od zápasu k zápasu. Momentálne sú v tabuľke na 4. mieste zo ziskom 13 bodov a bilanciou 4 výhry a 5 prehier, rovnako ako Komárno. Na tretí Svidník strácajú 2 body.

Podmienkou športového podujatia sú negatívne antigénové testovania na koronavírus všetkých hráčov a členov realizačných tímov. Zápas sa odohrá za prísnych hygienických opatrení bez účasti divákov.

Držať palce našim chlapcom môžete online cez modul SVF. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

Najbližší domáci zápas je na programe v sobotu 19. decembra 2020, kedy sa v ďalšom východniarskom derby stretneme s družstvom TJ Slávia Svidník.

Zdroj: svf.sk
Foto: Andrej Schlank

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy