ZÁPAS ONLINE: V piatok v Prievidzi

Najvyššia súťaž pokračuje aj v čase lockdownu a po novom už s názvom Niké Extraliga mužov. Liga dostala výnimku a jej zápasy sa odohrávajú bez osobnej účasti divákov. Netradične v piatok (3.12.2021) o 18:00 hod. predohrávame 11. kolo základnej časti, v ktorom sa predstavíme na palubovke Športovej haly v Prievidzi. Srdečne pozývame fandiť k online prenosu.

Držte palce a sledujte zápas online cez modul Slovenskej volejbalovej federácie. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

PROGRAM NAJBLIŽŠÍCH ZÁPASOV

Pri domácom stretnutí sa uvidíme vo štvrtok (9.12.2021) o 17:00 hod. V Športovej hale Prešovskej univerzity privítame mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín. Pripomíname, že do 9.12.2021 s možnosťou predlženia platí na celom území Slovenska prísny núdzový stav a zákaz vychádzania. Organizácia extraligových zápasov dostala výnimku s podmienkou uskutočnenia bez osobnej účasti divákov. V prípade zmien vás budeme informovať. Ďakujeme, že svojim zodpovedným prístupom chránite svoje zdravie a zdravie hráčov a realizačného tímu. Za pochopenie ďakujeme.

K dispozícii bude live prenos prostredníctvom modulu Slovenskej volejbalovej federácie.

Foto: FB VK OSMOS Prievidza

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy