ZÁPAS ONLINE: Extraligu štartujeme v Komárne

V sobotu (2.10.2021) pre nás oficiálne začína nový ročník najvyššej slovenskej volejbalovej súťaže mužov stretnutím proti obhajcovi titulu z Komárna.

Zápas na juhu Slovenska bude online cez modul vysielať Slovenská volejbalová federácia. Držať palce a sledovať cez internet môžete od 19:00 hod. Spoločne fandime VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

SÚBOJ MATADOROV – Hneď úvodné meranie síl má špeciálny náboj. Proti sebe sa postavia dvaja bývalí kapitáni a skúsení reprezentanti Slovenska s bohatou volejbalovou minulosťou. Náš kapitán Martin Sopko st. bude čeliť novej posile v drese Komárna Emanuelovi Kohútovi.

Hneď v stredu (6.10.2021) o 18:00 hod. je na programe prvý domáci zápas. V dohrávke 1. kola privítame tradičného východniarskeho rivala TJ Slávia Svidník. Srdečne pozývame fandiť!

Po sezóne, ktorej zápasy mohli diváci vidieť len prostredníctvom livestreamov a záznamov pozorne sledujeme aktuálny vývoj epidemiologickej situácie na Slovensku. S ohľadom na zhoršujúci sa stav v nemocniciach a vysoké počty infikovaných a hospitalizovaných pacientov v okrese Prešov sme zvážili aj odporúčania vedenia Prešovskej univerzity v Prešove ako majiteľa a správcu športoviska. Podľa platného Covid Automatu sprístupníme čo najväčšiu kapacitu tribúny a preto prvé domáce zápasy odohráme v režime len pre ZAOČKOVANĚ OSOBY. Vstup do športovej haly bude podmienený preukázaním sa mobilnou aplikáciou COVID PASS alebo iným dokladom preukazujúcim absolvovanie očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2021/2022:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO

PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

Vždy aktuálne protipandemické opatrenia a podmienky vstupu do objektu športovej haly budeme zverejňovať pred každým domácim zápasom individuálne.

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy