Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2021!

Vážení priatelia a fanúšikovia volejbalu, ďakujeme vám za podporu, ktorú ste nám prejavili v náročnom roku 2020. Želáme vám hlavne pokojné sviatky v kruhu najbližšej rodiny a úspešný vstup do nového roka 2021.

Zápasovo sa ohlásime až v novom roku 2021. V nasledujúcom 12. kole základnej časti mužskej extraligy (23.1.2021) sa predstavíme na ihrisku tabuľkového suseda VO TJ Spartak Myjava. Stretnutie prvého s druhým tímom súťaže je prísľubom kvalitného volejbalu.

Hneď v stredu (27.1.2021 o 17:00 hod.) je na programe dohrávka 11. kola. Vo východniarskom derby privítame na domácej palubovke Športovej haly Prešovskej univerzity družstvo TJ Slávia Svidník.

Podmienkou na odohranie zápasov sú negatívne antigénové testovania všetkých hráčov a realizačných tímov na výskyt koronavírusu. Zápasy sa odohrajú za prísnych hygienických opatrení bez osobnej účasti divákov. Držať palce môžete online.

Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo!

FOTO: Andrej Schlank

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy