V Zemplínskej lige víťazstvo nad Michalovcami

V sobotu (17.02.2018) hralo naše „béčko“ VK MIRAD PU Prešov dva domáce zápasy 9. kola 2.ligy mužov, tzv. Zemplínskej ligy. Po absenciách v posledných zápasoch sa svojej funkcie opätovne zhostil hrajúci tréner Tomáš Mačička.

Deviate kolo zápasov východoslovenskej súťaže priradilo našim chlapcom na dva vzájomné zápasy posledný tím tabuľky, družstvo VK Štart Odeta Michalovce. Naši chlapci rolu favorita bez väčších problémov ustáli a vyhrali hladko 3:0 (14,15,18) a 3:0 (20, 14,23). V tabuľke im naďalej patrí priebežné tretie miesto po mužstvách zo Sobraniec a Strážského.

Hodnotenie trénera Tomáša Mačičku: „Proti súperovi sme mali v celom priebehu stretnutia navrh. Hráči si mohli vyskúšať kombinácie, ktoré môžu hrať proti silnejším súperom. Príjem podania zvládli dobre s čím som bol spokojný a následne mohli hrať flexibilne a rozhodiť súperovu obranu. S priebehom zápasu som spokojný.

Nominácia: Jurko, Margicin, Gula, Leno, Pavlinský, Pončak, Biľ, Timko, Velička,

Nasledujúce zápasy VK MIRAD PU Prešov „B“ v tzv. Zemplínskej lige:
03.03.2018 VK MIRAD PU Prešov „B“ – VK Strážske
17.03.2018 VK Slávia Sobrance – VK MIRAD PU Prešov „B“
01.04.2018 VK Štart Odeta Michalovce – VK MIRAD PU Prešov „B“

FOTO: ilustračné

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku a Instagrame. NOVINKOU  je náš oficiálny YOUTUBE kanál! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy