POZVÁNKA: V stredu doma proti Svidníku

V stredu (6.10.2021) o 18:00 hod. je na programe prvý domáci zápas. V dohrávke 1. kola privítame tradičného východniarskeho rivala TJ Slávia Svidník. Srdečne pozývame fandiť!

Po sezóne, ktorej zápasy mohli diváci vidieť len prostredníctvom livestreamov a záznamov pozorne sledujeme aktuálny vývoj epidemiologickej situácie na Slovensku. S ohľadom na zhoršujúci sa stav v nemocniciach a vysoké počty infikovaných a hospitalizovaných pacientov v okrese Prešov sme zvážili aj odporúčania vedenia Prešovskej univerzity v Prešove ako majiteľa a správcu športoviska. Podľa platného Covid Automatu sprístupníme čo najväčšiu kapacitu tribúny a preto prvé domáce zápasy odohráme v režime len pre ZAOČKOVANĚ OSOBY. Vstup do športovej haly bude podmienený preukázaním sa mobilnou aplikáciou COVID PASS alebo iným dokladom preukazujúcim absolvovanie očkovania proti ochoreniu COVID-19.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2021/2022:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

DNEŠNÝ SÚPER – TJ SLÁVIA SVIDNÍK
V družstve nášho regionálneho súpera nastala výmena na trénerskej stoličke. Petra Tholta, ktorý bude pôsobiť pri podduklianskej mládeži, zastúpi na lavičke Svidníka Rastislav Paňko. Tím opustili Tibor Matušovský, poľský bombardér Lukasz Pietrzak aj Michal Petráš, ktorý zamieril do talianskej Serie A3. Do Slávie sa vracia smečiar Martin Sopko ml., blokár Ľuboš Macko a po sezóne vo francúzskom Avignone aj jediný legionár, ukrajinský smečiar Dmytro Fedorenko. Z radov mládeže si extraligu vyskúšajú Ľuboš Skasko, Roland Magera, Adrián Kurtiš a Adam Králik.

Pre všetkých, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť zápasu osobne, je k dispozícii live prenos prostredníctvom modulu Slovenskej volejbalovej federácie.

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM EXTRALIGY
Najbližší extraligový zápas je na programe v sobotu (16.10.2021) o 17:00 hod. V 4. kole na domácej palubovke privítame hráčov VK OSMOS Prievidza. Srdečne pozývame fandiť.  Výsledok zverejníme na webe www.vkmiradpupresov.sk a klubových sociálnych sieťach.

Foto a zdroj: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy