V sobotu vo Svidníku, budúci týždeň posledný domáci zápas roka 2017

Najbližší víkend v sobotu (02.12.2017) vycestujeme na 14. kolo extraligy za súperom do neďalekého Svidníka. Zápas proti TJ Slávia Svidník sa začína o 17:00 hod. v Mestskej športovej hale. Svidničanom sa podarilo v poslednom zápase prekonať  majstrovskú Nitru a sú pri chuti. My sa nechceme nechať zahanbiť a berieme len výhru. Neváhajte nás prísť na severovýchod Slovenska podporiť osobne, prípadne držte palce pri obrazovkách internetovej televízie TVcom.cz, kde bude prenos streamovaný.

Srdečne pozývame všetkých fanúšikov volejbalu na posledný domáci zápas v kalendárnom roku 2017. Do Prešova pricestuje na 15. kolo extraligy aktuálny líder tabuľky, tím VK Prievidza, ktorému máme čo oplácať. Príďte podporiť mužov na Mikuláša, 6. decembra o 19:30 hod. a spolu ukážeme Prievidžanom, ako sa fandí na východe!

Vždy najnovšie informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku a Instagrame. NOVINKOU  je náš oficiálny YOUTUBE kanál! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy