V druhom zápase o bronz na Myjave opäť prehra

Ani v druhom zápase série o bronzové medaily Niké Extraligy mužov sa Prešovčanom nepodarilo bodovať. Na Myjave podľahli hladko 3:0 (21, 18 21).

Séria o cenný kov sa vracia na východ Slovenska. Už v sobotu (20.4.2024) o 18:00 hod. je na programe tretí zápas v Športovej hale Prešovskej univerzity. Zverenci trénera Erika Digaňu majú poslednú šancu na reparát. Ak sa im podarí Kopaničiarov zdolať pred domácou tribúnou, séria sa budúci týždeň vo štvrtok (25.4.2024) vráti na Myjavu.

Matúš Kalný, asistent trénera TJ Spartak: „Podstatné je víťazstvo 3:0. Dobre sme začali, presadzovali sme sa na útoku. Verím, že v sobotu sériu ukončíme a získame bronzové medaily.

Erik Digaňa, tréner VK MIRAD UNIPO: „Výsledok je rovnaký, ako v sobotu. Výkon sme už ale podali lepší. V sobotu sme “odišli” po bojovnej stránke, teraz to bolo lepšie. V prvom sete sme sa “zarezali” sami, keď sme mali dva razy dvoják a raz sme sa vyhodili do autu. V druhom sete nám Myjava odovzdala päť lôpt zadarmo, z ktorých sme neurobili body. V treťom sete sme veľmi chceli, ale pokazili sme viac servisov ako sme podali na druhú stranu. Chlapci si to musia uvedomiť. Ja som naladený dobre a verím, že sa ešte uvidíme na Myjave.“

Hráči zápasu: Dominik Valo (TJ Spartak Myjava) – Michal Ščerba (VK MIRAD UNIPO Prešov)

FOTO: Vladimír Domen

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu