Sviatkujeme na 4. mieste tabuľky

Po základnej časti extraligy sezóny 2017/2018 majú muži za sebou 16 zápasov a 10 víťazstiev. Na sviatky odchádzajú s faktom, že do nadstavbovej časti vstúpia zo 4. miesta. Skrátené sviatočné obdobie pre nich končí tréningovým režimom už 27.12.2017, v ktorom budú pracovať na kondícií a svalovej hmote v zariadení Pro Workot Gym v Prešove. Kompletné štatistiky 1. časti extraligy nájdete TU.

Atmosféru pred sviatkami si spríjemnili posedením s pivkom a údeným kolenom v stredu (20.12.2017) v pivárni Pilsner Pub v Prešove. Pre každého hráča bol pripravený darček od generálneho partnera, spoločnosti Mirad, s. r. o.

Všetkým fanúšikom volejbalu želáme pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu rodiny a blízkych. Majte zároveň šťastný a úspešný celý nový rok 2018! O termínoch zápasov nadstavbovej časti extraligy vás budeme informovať čoskoro.

 


Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku a Instagrame. NOVINKOU  je náš oficiálny YOUTUBE kanál! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy