SP: Do semifinále postupujeme cez Trenčín kontumačne

Volejbalisti VKP Bratislava a ŠŠ volejbal Trenčín neodohrajú sobotňajšie štvrťfinálové zápasy Slovenského poháraVKP nenastúpi proti TJ Slávia Svidník na turnaji v Komárne kvôli karanténe v súvislosti s ochorením Covid-19, mládežnícky ŠŠ Trenčín z rozhodnutia regionálnych autorít nemôže vstúpiť do prípravy a z tohto dôvodu nebude hrať na turnaji v Myjave proti VK MIRAD UNIPO Prešov.

Svidník a Prešov postúpili do budúcotýždňového semifinále v Prešove (16. 1.) bez boja, o zostávajúce dve miestenky zabojuje v sobotu kvarteto tímov – Rieker UJS Komárno aj v priamom prenose na Huste.TV privíta v domácom prostredí VK KDS-Šport Košice (18.00) a TJ Spartak Myjava si doma zmeria sily s obhajcom Trofeje Štefana Pipu VK OSMOS Prievidza (18.00).

Semifinálové dvojice určí žreb po úvodnom kole, jeho víťazi postúpia do spoločného Superfinále mužov a žien, ktoré je na programe počas víkendu 6. – 7. februára v Nitre. Oba finálové zápasy odvysiela RTVS v priamych prenosoch na Dvojke – mužské finále v nedeľu 7. 2. od 12.55 h, ženské o deň skôr (6. 2.) od 14.55 h.

Zdroj: svf.sk
Foto: Andrej Schlank a Viktor Zamborský

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy