Sme späť! Príprava na novú sezónu v plnom prúde

Po príjemnom oddychu nasleduje v polovici leta poriadna dávka driny. Poznáme termín prvého extraligového zápasu, ale dovtedy späť do formy! Ako všetci vieme, bez práce, však nie sú koláče.

Začali sme ľahkým futbalom, ale na čo nikdy v príprave nezabúdame je zdravotná prehliadka v špičkovom diagnostickom centre Agel Nemocnice Košice-Šaca.

Diagnostické vyšetrenie zamerané na celkový zdravotný stav a výkonnostnú spôsobilosť. „Vstupné diagnostické dáta sú pre nás veľmi dôležité. Podľa nich upravujeme tréningový proces a nastavujeme celú letnú prípravu hráčov. Tešíme sa z výbornej spolupráce a možnosti počas celého roka konzultovať všetko potrebné. Sme radi, že v regióne máme pracovisko, ktoré sa stará o zdravie profesionálnych športovcov,“ uviedol tréner mužstva Erik Digaňa.

Foto: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu