POZVÁNKA+LIVESTREAM: Vo štvrtok (17.10.) o 19:00 hod. doma proti RD 2001

5. kolo Edymax extraligy mužov pokračuje netradične zápasmi v priebehu celého týždňa. Miraďáci vo štvrtok (17.10.2019) o 19:00 hod. privítajú na domácej palubovke nováčika súťaže, juniorov z reprezentačného družstva Slovenska. Srdečne pozývame fandiť!

Tím SR „20“ (roč. nar. 2001 a mladší) je do súťaže zaradený mimoriadne a štartuje na osobitnú súpisku, pričom sa predstaví len v základnej časti. Trénerom je Peter Kalný. Mladíci odohrajú s každým účastníkom jedno stretnutie (na súperovej pôde) počas oficiálneho zrazu. Výsledky z týchto zápasov sa riadne započítavajú do tabuľky.

Na súpiske slovenských juniorov, ktorá pozostáva z hráčov všetkých extraligových tímov, je aj náš 18-ročný nahrávač Boris Velička. Pokyny pre zápasy hovoria o tom, že pri strete a vlastným tímom, si bude svoje úlohy plniť za reprezentantov. Držíme mu palce.

Duel začne vo štvrtok o 19:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

ROZPIS DOMÁCICH ZÁPASOV ZÁKLADNEJ ČASTI EDYMAX EXTRALIGY MUŽOV 2019/2020:

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy