POZVÁNKA: V STREDU (16.1.) doma štvrťfinále SP proti VK Prievidza

Srdečne vás pozývame fandiť na štvrťfinálový zápas o účasť na turnaji FINAL FOUR o Slovenský pohár, v ktorom na základe losu privítame „doma“ obhajcu titulu, mužstvo VK Prievidza. Systém hop, alebo trop na jedno stretnutie rozhodne o postupujúcom. Podarí sa nám zopakovať triumf z extraligy, kedy sme ako jediné družstvo v tomto ročníku zdolali lídra tabuľky hladko 3:0?

Derby je naplánované na stredu , 16. januára, o 19:00 hod. v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej 22 na Sekčove.

Spolu fandíme VK MIRAD PU Prešoooov do toho!

V prípade, že sa na zápas nemôžete dostaviť osobne, tak z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení, nás môžete sledovať online, prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM. Odkaz na zápas nájdete TU (klik).

Žreb štvrťfinále (1. kola) SP mužov 2018-19 (hrá sa 16. 1. na jedno stretnutie u nižšie umiestneného v extralige po 16. kole):
SPM 1: VK MIRAD PU Prešov – VK Prievidza 
SPM 2: COP Trenčín – TJ Slávia Svidník 
SPM 3: TJ Spartak Myjava – VKP Bystrina SPU Nitra
SPM 4: VK Spartak UJS Komárno – VK KDS-Šport Košice 

Žreb semifinále (2. kolo) SP mužov 2018-19:
SPM 5: Víťaz SPM 1 – Víťaz SPM 2
SPM 6: Víťaz SPM 3 – Víťaz SPM 4

Turnaj o Slovenský pohár po štvrťfinále spozná účastníkov FINAL FOUR turnaja, ktorý sa odohrá v dňoch 16. – 17. februára v Mestskej športovej hale v Humennom. Vo finále (17. 2.) sa stretnú víťazi SPM 5 a SPM 6.

Okrem stredajšieho zápasu máme v novom roku 2019 pred sebou posledný domáci zápas základnej časti Edymax extraligy, v ktorom budeme hostiť tím VK Spartak UJS Komárno. Pozývame vás fandiť v sobotu (19.1.) v netradičnom čase, o 18:0 hod. Keďže ešte stále je šanca na zostup, alebo vzostup družstiev v tabuľke, tak sa všetky súťažné zápasy začínajú v rovnakom čase, o teda o 18-tej hodine. Po základnej časti nasleduje 2. časť súťaže, tzv. nadstavba.

FOTO: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy