POZVÁNKA: V STREDU (14.3.) DOMA 2. zápas semifinále proti Nitre

Extraliga mužov sezóny 2017/2018 vrcholí zápasmi semifinále play-off. Našim súperom je kvalitný tím VKP Bystrina SPU Nitra. Po prvom úspešnom kroku (zápas 10.3.2018, NI-PO: 2:3) na ceste za finále, chceme na kvalitný výkon proti obhajcovi titulu z Nitry nadviazať na domácej palubovke. 

Srdečne vás pozývame na druhý zápas série, ktorý odohráme v Športovej hale Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej na Sekčove už v stredu (14.3.2018) o 19:00 hod.  Chceme, aby nás bolo počuť. Berte bubny a trúbky, nalaďte hlasivky a všetci príďte fandiť našim chlapcom. Spoločne ukážeme, KTO JE TU DOMA! Spolu fandíme VK MIRAD PU Prešoooov do tohooo!

Tretí zápas série, sa odohrá v sobotu (17.3.2018) v Športovej hale na Klokočine v Nitre. Zápas môžete sledovať online a fandiť pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, kde bude prenos streamovaný. O výsledkoch vás budeme informovať aj prostredníctvom webu a sociálnych sietí.

Semifinálové dvojice play-off, aktuálny stav (na 3 víťazné zápasy):
VK Bystrina SPU Nitra – VK MIRAD PU Prešov: 0-1
VK Prievidza – TJ Slávia Svidník: 1-0

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku a Instagrame. NOVINKOU  je náš oficiálny YOUTUBE kanál! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy