POZVÁNKA: V sobotu štart nadstavby doma proti Myjave

V sobotu (20.1.2024) o 16:00 hod. pokračuje Niké Extraliga mužov zápasmi 1. kola 2. časti. Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov sa na domácom ihrisku v skupine A o 1.-4. miesto strednú s tímom VO TJ Spartak Myjava. Srdečne pozývame podporiť našich hráčov do Športovej hale Prešovskej univerzity. Spoločne fandíme VK MIRAD UNIPO Prešooov do tohooo! Zápas bude možné sledovať s komentárom na NikéTV.

Súboj o posledné miesto do prvej štvorky po prvej časti súťaže zvládli pred týždňom lepšie Kopaničiari, ktorí zdolali v 5-setovom zápase Svidník. Myjavčania tak doplnili trojicu Komárno, Prešov a Bratislava. Svidník si zahrá v nadstavbe v skupine o 5. až 8. miesto spolu s Nitrou, Banskou Bystricou a juniorským reprezentačným družstvom z Trenčína. Vo svojej skupine odohrá každý tím 2 vzájomné zápasy o čo najlepšie umiestnenie do play-off.

Dres Svidníka si už viac neoblečie brazílsky smečiar Igor Do Sousa Soares, ktorý má namierené do Kataru a v tíme Komárna už nebude pôsobiť kanadský smečiar Jeff Lam, ktorý bol najlepšie podávajúcim hráčom súťaže s 24 esami. Z Nitry do Komárna sa na hosťovanie presunul nahrávač Peter Porubský, ktorý 2 sezóny (20-22) pôsobil v Prešove.

Vstupné na domáce zápasy sezóny 2023/2024:
DOSPELÍ 4,00 €
DETI OD 10 ROKOV, ŠTUDENTI ISIC, ITIC, SENIORI, ZŤP 2,00 €
DETI DO 10 ROKOV ZADARMO
PERMANENTKA na všetky domáce zápasy 100,00 €

FOTO: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu