SP: Aktualizované časy semifinále v Nitre

Rozhodujúci súboj o Trofej Štefana Pipu a triumf v Slovenskom pohári mužov 2020/2021 z Nitry odvysiela budúcu stredu 14. apríla v priamom prenose internetová televízia Huste.TV. Čas začiatku finále sa posunul na neskôr, súboj sa začne podvečer o 17.30 h.

Trofej Slovenského volejbalového pohára poèas tlaèovej konferencie Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) pred finálovými turnajmi Slovenského pohára mužov a žien v Bratislave. Bratislava, 5. február 2020. Foto: SITA/Branislav Bibel

Kvarteto najlepších sa stretne v Mestskej športovej hale na Klokočine. O postup do stredajšieho Superfinále (o 17.30) sa bude bojovať v utorok – extraligový finalista TJ Spartak Myjava si zmeria sily s víťazom základnej časti VK MIRAD UNIPO Prešov (13.00) a TJ Slávia Svidník vyzve VK KDS-Šport Košice (16.00). Pohárové semifinále môžu fanúšikovia sledovať LIVE prostredníctvom streamov na webe SVF.

Isté je, že na podstavec Trofeje Štefana Pipu pribudne nový víťaz, keďže púť obhajcu z minulej sezóny VK OSMOS Prievidza sa skončila vo štvrťfinále.

Aktualizovaný program Slovenského pohára mužov v Nitre (13. – 14. apríla):

UTOROK 13. 4. – semifinále /LIVE na webe SVF/:
13.00 TJ Spartak Myjava – VK MIRAD UNIPO Prešov
16.00 TJ Slávia Svidník – VK KDS-Šport Košice

STREDA 14. 4. – Superfinále /LIVE na Huste.TV/:
17.30 víťazi semifinále

Zdroj: svf.sk
Foto: TASR

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy