Nováčikovia v kabíne – skúsený navrátilec i „mladé pušky“

Pred sezónou 2023/2024 boli funkcionári a tréner klubu postavení pred neľahkú úlohu. Zohnať kvalitného volejbalistu na pozíciu nahrávača po odchode Samuela Goča bol rébus, ktorý sa podarilo vyriešiť pomerne prekvapivo.

K volejbalu sa po ročnej pauze vracia východniar Peter Barták. Peťo má 26 a naposledy pôsobil tri sezóny na Myjave. Absolvent volejbalovej stredoškolskej prípravy v Trenčíne má skúsenosti z českej súťaže i slovenskej reprezentácie.  Peťo, vitaj v #miradfamily.

Keďže dôležitosť pozície „dirigenta hry“ vo volejbale je nepopierateľná, tak aj druhý nováčik v prešovskom drese je nahrávač. Mladý volejbalista sa volá Ivo Samuel Rosina a má 19 rokov. Odchovanec banskobystrického volejbalu bude študentom Prešovskej univerzity v Prešove. Ivo, vitaj v #miradfamily.

Tretím novo-ohláseným menom na súpiske Mirad UNIPO Prešov je mladý smečiar Adam Čoma. Odchovanec ľubovnianskeho volejbalu je pripravený byť k službám v zálohe na útočnom smečiarskom poste. Adam, vitaj v #miradfamily.

Foto: Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu