Na Myjave bodovo naprázdno

Ani jeden z troch domácich tímov v Niké Extralige mužov v sobotu v domácom prostredí nezaváhal a nestratil ani set. VKP Bratislava zdolal Prievidzu, Komárno Svidník a Myjavčania nedali šancu Prešovu.

TJ SPARTAK MYJAVA – VK MIRAD UNIPO PREŠOV 3:0 (19, 18, 24)

Rozhodovali: Kováč a Tiršel.

TJ SPARTAK: Pollák 3, Valo 2, Konc 18, M. Zeman 5, Viskup 22, Watzka 9, liberá Šíma a S. Paňko (O. Zeman 0). Tréner: V. Osipov.

VK MIRAD UNIPO: Gulák 12, Ščerba 10, Jendrejčák 6, Goč 2, Smolej 8, Mikovčík 8, libero Turis (Suchanič 0, Hudák 1, V. Rzyman 2). Tréner: E. Digaňa.

Hráči zápasu: Dominik Valo (TJ Spartak Myjava) – Martin Turis (VK MIRAD UNIPO Prešov)

Vitalij Osipov, tréner TJ Spartak: Očakávali sme veľmi ťažký zápas, a to sa aj potvrdilo. Súper z Prešova má kvalitný servis a dobrú obranu na sieti a následne aj v poli. Dobre sme sa na stretnutie pripravili a hrali trpezlivo. Myslím si, že sme vyhrali zaslúžene, ale stále sa máme čo zlepšovať. Ďakujeme Prešovu za dobrý zápas a mojim hráčom za kvalitný výkon.

Erik Digaňa, tréner VK MIRAD UNIPO: Myjava hrala veľmi umne a moji hráči nedodržali veci, ktoré sme si pred zápasom stanovili. Nefungovalo nám to dobre v útoku. Niektorí chlapci ešte musia dospieť do takého výkonu, aby mohli kvalitne reprezentovať náš klub. Ale je to nastavený proces. Momentálne trpíme, ale každý musí začať sám od seba a verím, že budeme postupne výkonnostne rásť.“  

Highlighty zápasu, klik TU

Zdroj: svf.sk
Foto: FB TJ Spartak Myjava

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. ĎAKUJEME!

#vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu