Kolektívny výkon a ďalšie tri body v Slovenskej Ľupči

Cez víkend pokračovala základná časť Niké extraligy mužov zápasmi 11. kola. Zverenci trénera Erika Digaňu vycestovali za súperom do Slovenskej Ľupče. Myjava zdolala Trenčín 3:1. Svidník si na domácej palubovke poradil s Nitrou 3:0 a Komárno dokázalo doma zdolať VKP 3:1. 

Niké Extraliga muži – 11. kolo – nedeľa:

ŠVK Tatran Banská Bystrica-Slovenská Ľupča – VK MIRAD UNIPO Prešov 0:3 (-15, –13, –20)

Rozhodovali: Yurlov a Štěpánek, 270 divákov.

ŠVK TATRAN: Baslar 3, Hlaváč 1, A. Veselý 9, Machovec 7, Badáň 2, M. Veselý 10, libero Záchenský (Urbančok 0, Priškin 0). Tréner: M. Nemec.

VK MIRAD UNIPO: Tasev 3, Gulák 9, Ščerba 10, Jendrejčák 6, Barták 3, Anderko 5, liberá Turis a Falat (Suchanič 5, Rosina 1, V. Rzyman 2, Čoma 0). Tréner: E. Digaňa.

Hráči zápasu: Max Veselý (ŠVK Tatran Banská Bystrica-Slovenská Ľupča) – Erik Gulák (VK MIRAD UNIPO Prešov)

Martin Nemec, tréner ŠVK Tatran: „Mojim štýlom nie je vyhovárať sa, ale tento týždeň nás trápila vysoká maródka a nekompletný tréningový program má za následok náš dnešný výkon čo sa nedá ospravedlniť pred našími divákmi, ktorí nás opäť prišli podporiť. Môžem sľúbiť, že budúci týždeň to bude lepšie a nejdeme po ničom inom ako po výťazstve.

Erik Digaňa, tréner VK MIRAD UNIPO: „Som rád za predvedenú hru a za tri body. V treťom sete sme sa trošku zasekli, chlapci si chceli vyskúšať nejakú hernú kombináciu. Nechal som tomu priestor. Samozrejme musíme nejaké veci dotrénovať, ale myslím si, že výkonovo aj výsledkom to bolo v poriadku.

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM

FOTO: ilustračné/Veronika Mihaliková

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD UNIPO Prešov nájdete na FacebookuInstagrameYouTube a najnovšie aj na TikToku! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradunipopresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy #miradfans #fandimmiradu