Deň detí na ZŠ Šrobárová

Medzinárodný deň detí sme v klube opäť oslávili medzi deťmi. Naši hráči v sobotu (1. júna) navštívili tradičné športové podujatie, ktoré pri príležitosti sviatku najmenších organizuje ZŠ Šrobárová.

Na ZŠ Šrobárová, kde máme aktívne športové triedy so zameraním na volejbal, sa pán riaditeľ Ján Mačej teší, že deti majú stále záujem o pohybové aktivity. V telocvični a vo vonkajšom priestore školy ani tentokrát nechýbali skákacie hrady, maľovanie na tvár a o zábavu sa starala hudobná skupina. Ako sprievodný program boli pripravené stanovištia, na ktorých mohli deti za športové aktivity zbierať žetóny. Získané žetóny mali možnosť vymeniť za sladkosti, naše klubové tričká, dresy a iné športové náčinie.

Na jednotlivých vyhradených miestach sa prezentovali zástupcovia športových klubov. Okrem športovcov z Kickboxing klubu Panter a volejbalistiek z VK Prešov, jedno stanovište patrilo aj nášmu klubu, ktorý zodpovedne reprezentovali Matúš Margcin a Tomáš Šiket. Deti si z našimi hráčmi mohli zahrať volejbal, odfotiť sa alebo sa opýtať na čokoľvek, čo ich zaujímalo. 

Zdroj a foto: Erik Digaňa, www.zssrobarovapo.sk a klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy