6. kolo extraligy: LINK na LIVESTREAM v Prievidzi

V sobotu (26.10.2019) odohrajú muži zápas 6. kola Edymax extaligy na palubovke súpera VK OSMOS Prievidza. Začiatok zápasu je naplánovaný na 19:00 hod. Spoločne fandíme VK MIRAD PU Prešoooov do tohooo!

Obhajca titulu prešiel v lete obmenami v hráčskom kádri. Do rakúskeho Aich/Dobu prestúpil univerzál Peter Mlynarčík, do Ostravy zamieril smečiar Jakub Ihnát, kariéru ukončil nahrávač Martin Jančura a do tímu českého extraligistu Lvi Praha prestúpil ukrajinský nahrávač Ivan Pliaseckij, ktorý sa tam stretol so Slovákmi Šimonom Krajčovičom a Šimonom Kozákom.

Prievidžania našli kvalitnú náhradu za odchody. Z Komárna prišiel skúsený nahrávač Michal Sládeček a rovnako aj univerzál Igor Rehák, smečiarsky post posilnil Martin Pavelka z belgického Leuvenu. „Kohútov“ aj v tejto sezóne vedie trénerská dvojica Richard Nemec – Gabriel Chochoľak, a spoločne sa pokúsia o majstrovský hetrik, čo sa naposledy podarilo VKP Bratislava ešte v 90-tych rokoch.

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, alebo cez mobilnú aplikáciu TVcom, kde bude prenos streamovaný. 

O výsledku vás budeme informovať na webe a sociálnych sieťach.

Aj o týždeň v sobotu (2.11.2019) cestujeme za súperom „vonku“. O 16:00 hod. si zmeriame sily s tímom mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín. Fandiť z pohodlia domova, alebo kdekoľvek na mobilnom zariadení môžete online prostredníctvom webu www.tvcom.cz alebo aplikácie TVCOM.

Na domácom ihrisku sa vidíme v SOBOTU (9.11.2019) netradične o 16:00 hod. O body zabojujeme proti východniarskemu rivalovi TJ Slávia Svidník. Srdečne pozývame fandiť!

FOTO: ilustračné – FB VK OSMOS Prievidza

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy