4. kolo extraligy: LINK na LIVESTREAM zápasu v MYJAVE

Dnes (13.10.2018) čaká mužov zápas 4. kola v Myjave. Mužstvo TJ Spartak Myjava na čele s trénerom Ľuboslavom Šalatom v uplynulej sezóne vybojovalo 6. priečku. Bývalý tréner Prešova sa v lete presunul do nitrianskeho VKP-SPU, v novom ročníku „kopaničiarov“ vedie slovenský niekdajší dlhoročný reprezentant Martin PipaSpartak tentoraz neprejavil záujem o štart v pohárovej Európe a MEVZA Cupe, s mladými slovenskými hráčmi bude bojovať na domácom fronte. Myjavský káder v lete opustil reprezentačný smečiar Jakub Ihnát, zamieril do majstrovskej Prievidze. Odišli tiež Tomáš PatúcJán Tarabus a Ján Vašek, mladý blokár Samuel Holinga bude hosťovať v Nitre. Myjavčania pred štartom nového ročníka získali reprezentanta Mariána Vitka z Košíc, 24-ročné libero je najstarším hráčom myjavského tímu. 

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, kde bude prenose streamovaný:

////////LIVE STREAM KLIK TU!//////////

O výsledku vás budeme informovať prostredníctvom webu a sociálnych sietí.

Pri domácom zápase sa uvidíme v stredu (17.10.2018), kedy nás v piatom kole preverí obhajca titulu z Prievidze. Už o tri dni nato, v sobotu (20.10.2018), budeme hostiť ďalšieho extraligového súpera, tentokrát družstvo MVK Zvolen. Oba domáce zápasy majú predbežne naplánovaný začiatok na 17-tu hodinu. Srdečne pozývame fandiť. O prípadných zmenách vás budeme informovať.

FOTO: klub

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy