2. Ročník predvianočného turnaja PU MIRAD

Tento rok sme už druhý krát organizovali s pomocou Prešovskej univerzity a spoločnosti MIRAD predvianočný mládežnícky  mix turnaj. Turnaja sa zúčastnili hráči Extraligového družstva VK MIRAD PU Prešov rovnako Kadeti VK MIRAD PU Prešov, žiaci VK MIRAD PU Prešov, a ženský prvoligový klub ELBA.

Dámy mali prednosť, a tak po dámskej volenke hráčok VK ELBA, sa všetci zúčastnení rozdelili do 10-tich družstiev po 4 hráčov tj: 1x slečna, 1x muž, 1x kadet, 1x žiak (muži mali prísny zákaz skákať aby bola hra vyrovnanejšia) hralo sa v dvoch skupinách po 5 družstiev

Družstvá:

  1. Harčarova, Digaňa, Tokarčik, Ninh Viet
  2. Hrehová, Rajduga, Holodnak, Peleščak
  3. Polačkova, Lampart, Hoza, Byľ
  4. Polačkova, Červeň, Brila, Kandera
  5. Kanašova, Lux, Piaček, Pončak
  6. Fohmanová, Sopko, Kočiš, Baňas
  7. Popovcová, Mikovčík, Timko, Horanič
  8. Sremaňakova, Macko, Velička, Kalina
  9. Chymičová, Halaj, Richnavský, Šefčík
  10. Žarnovská, Pavlinský, Brila, Brila   🙂              (kdze Brila tam sila 😀  )

Na priebeh turnaja podľa Svetových pravidiel FOR FUN 😀    dozeral odborný dozor:

Tomáš Mačička tréner mládeže VK MIRAD PU Prešov, Milan Kundľa športový koordinátor mládeže, Terezia Slančová trénerka VK ELBA, Extraligový tréner Ľuboslav Šalata, Marián Palenčár manažér VK MIRAD PU Prešov.

Súboje na troch ihriskách s upravenými pravidlami, kedy sa hralo po 10 minut, 4 na 4 na zmenšenom ihrisku boli veľa krát plné emócii, pádov ale hlavne radosti z hry….   Miestenku do finálového zápasu si zo skupiny 1 vybojovalo družstvo 2.Hrehová, Rajduga, Holodnak, Peleščak a zo skupiny 2.Žarnovská, Pavlinský, Brila, Brila. Finále nepoznalo brata……….    ale nie…..   prebehlo znova v duchu fair play a for fun. Víťaz mohol byť iba jeden, a tak turnaj vyhralo družstvo 10. Žarnovská, Pavlinský, Brila, Brila konečné umiestnenie družstiev (10.2.9.1.3.8.6.5.4.7)

Ale nikto neodišiel bez medaily, a sladkej odmeny 🙂

Za účasť všetkým ĎAKUJEME prajeme krásne prežitie vianočných sviatkov, a už teraz sa tešíme na ďalší ročník……

 

VEDENIE VK MIRAD PU Prešov

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17