10. kolo extraligy: LINK na LIVESTREAM v Myjave

V sobotu (16.11.2019) odohrajú muži zápas 10. kola Edymax extaligy na palubovke TJ Spartak Myjava. S týmto súperom si zmeriame sily už tretíkrát v tejto sezóne. Dôvodom je žreb štvrťfinále Slovenského pohára. Ideme si napraviť nepriaznivú zápasovú bilanciu 0:2 (extraliga 1:3, SP 2:3). Začiatok stretnutia je naplánovaný na 18:00 hod. Spoločne fandíme VK MIRAD PU Prešooov do tohooo!

Myjavčania sú veľkým prekvapením aktuálnej sezóny. Majú za sebou historicky najúspešnejší vstup do sezóny. Držia sa na popredných priečkach tabuľky a na konte majú len jedinú prehru.

Držať palce Prešovčanom môžete pri obrazovkách internetovej televízie www.TVcom.cz, alebo cez mobilnú aplikáciu TVcom, kde bude prenos streamovaný. 

O výsledku vás budeme informovať na webe a sociálnych sieťach.

Na domácom ihrisku sa vidíme v SOBOTU (23.11.2019) o 17:00 hod. O body zabojujeme proti mladému tímu VKP SPU Nitra. Srdečne pozývame fandiť!

FOTO: nazahori.sk

Vždy čerstvé informácie z diania v klube VK MIRAD PU Prešov nájdete na Facebooku, Instagrame a YouTube! Odoberajte, zdieľajte, lajkujte, komentujte, máme to radi. 🙂 ĎAKUJEME! #vkmiradpupresov #miradfamily #fandimepresovu #miradarmy